• 0850.885.2176

KOTU DENEYIMLERE SON VERIN, SIZE EN UYGUN HIZMETI SECIN.

H2O-BOX2

ISLEMCI
RAM
HARD DISK
TRAFIK

39.99 TL /AYLIK

SIPARIS

SUNUCU YÖNETİMİ HİÇ BU DENLİ KOLAY OLMAMIŞTI.

TAMAMI SSD ETKEN STORAGE ALTYAPI.


Hostojen sunucu sistemleri için Samsung Pro 850 SSD tercih etmektedir.

ECS Storagelerimiz üzerinde Samsung Pro 850 SSD diskler ile sizlere maksimum hız ve güvenliği garantilemekteyiz, tüm altyapımız RAID 50 mimarisiyle yapılandırılmıştır.

Yüksek mysql işlemleri, mssql işlemleri ve inode gereksinimi duyan projeleriniz için SSD diskli bulut nodelerimiz tam projelerinize göre, artık nSAS ile düşülen darboğaz'ı unutun.

ANLIK KURULUM


Hostojen panel.

Hostojen üzerinden alım yapmış olduğunuz tüm sunucu ve hosting sistemleri ödeme işlemi ardından maksimal 5 dakika içerisinde sistem üzerinden yapılandırılmaktadır. Bulut sistemlerimizde alım yaptığınız ürünün ödeme onayı ardından anında kurulumu ve teslimatı gerçekleşmektedir. Dilediğiniz an panel üzerinden dilediğiniz işletim sistemine dair kurulum ve optimizasyon işlemlerini yapılandırabilirsiniz.

YÜKSEK HIZLI INODE.


Projelerinize özel, inanılmaz çözüm.

Hostojen üzerinden alım yapmış yada yapacak olduğunuz bulut sunucu sistemleri üzerinde projelerinize ve diğer tüm ihtiyaçlara yönelik düzenlenmiş olan altyapımız disk sistemlerimiz ve yeni nesil teknolojiler ile donattığımız network altyapımız sayesinde yüksek inode limitleri artık hayal değil.

%99 DONANIM VE NETWORK UPTIME


Yüksek uptime garantisi.

Hostojen sağlamış ve sağlamakta olduğu tüm sistemler üzerinde N+2 Veri Merkezi yapılandırması ile faaliyet göstermektedir. Sistemimiz üzerinde tüm network ekipmanları, sunucu donanımları ve internet hattı yedekli şekilde konfigüre edilmiştir. Her hangi bir kesinti söz konusu olması halinde yedekli sistem üzerinden hiçbir kesinti olmadan sistem işleyişi devam etmektedir.

7/24 DESTEK


7/24 Destek

Hostojen olarak tüm müşterilerimize, ürün ve hizmet türü farketmeksizin 7/24 destek sunmayı garanti etmekteyiz. Bulut sunucularımızda KVM/VNC konsol üzerinden dilediğiniz gibi anlık yönetim ve yeniden kurulum v.b işlemleri yapılandırabilmektesiniz.

SORU & CEVAPLAR

Sıkça sorulan soru ve cevaplar hususunda hazırladığımı bilgi edinebileceğiz küçük çapta textler yan bölümde bulunmaktadır.

Dilediğiniz, yada aklınıza takılan ekstra birşey söz konusu olur ise canlı destek sistemimiz, iletişim bölümüz ve telefon hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet almakta olduğunuz yada alacak olduğunuz tüm hizmetlerimizde Türkiye lokasyon harici olması kaidesiyle Fransa ve alternatif lokasyonlarda Adult, W@rez, v.b içerikleri barındırabilirsiniz, Türkiye lokasyon sunucularımız üzerinde bu tip içeriklerin barındırılması yasaktır. Dolayısıyla Türkiye lokasyon üzerinde bu şekilde bir içerik barındırıldığı takdirde geri iade olmaksızın hesabınız silinecektir.

Hizmet almakta olduğunuz yada alacak olduğunuz tüm hizmetlerimizde Ücretsiz Transfer servisi imkanımız ile mevcut paketin alım ve ödeme işlemlerinin tamamlanması ardından bize yollayacak olduğunuz destek talebi ile talep ettiğiniz web sitesinin yedeğini ücretsiz ve sorunsuz olarak Hostojen'e taşıyabiliriz.

Hizmet almakta olduğunuz yada alacak olduğunuz tüm hizmetlerimizde Ekstra hizmetler belirli bir konfigürasyon lansmanına göre değerlendirilmektedir.

Ek ip ücretlendirmeleri, sanal, bulut ve fiziksel kiralık sunucuların disk ve ekstra donanım yapılandırmaları için ücretlendirmeler aylık olarak yapılandırılmaktadır ve ödeme periyodunu kendinize göre ayarlayabilmektesiniz. Buna ek olarak web hosting hizmetlerimiz için SSL ve IP ihtiyaçlarınız senelik olarak ücretlendirilmektedir.

Hizmet alacak olduğunuz hizmet'e dair size özel bir konfigürasyon çalışması için iletişim numaralarımızdan, destek sistemimizden ve canlı destek sistemi üzerinden bizlere ulaşıp, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aktif olarak çalışmakta olduğumuz verimerkezleri ; Türkiye - DGN, Radore. Fransa - OVH. Hollanda - Leaseweb. Almanya - Hetzner.

Copyright© Hostojen. All rights reserved.